logo
logo

Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?

09 червня, 08:50 НОВИНИ
Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?
Негода випробовує Маріуполь на міцність. Цього разу під час зливи місто буквально потонуло. Масові затоплення будинків, магазинів, вулиць і машин. Сотні знеструмлених підстанцій і відключення води.

У Маріуполі оголошено червоний рівень небезпеки через безперервні зливи. А за прогнозом вони до кінця тижня! На цей період спеціальна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій буде проводити щоденні засідання.

Що на даний момент відомо?

- Через ремонтних робіт тимчасово можуть не працювати світлофори на перехрестях пр.Миру-Пр.Металургів,
пр.Міра- ул.Куприна, ул.Флотсая- ул.Бахчіванджі і інших ділянках, попереджають патрульні.

- У Приморському, Центральному і Кальміуському районах аварійні роботи на електромережах тривають. Орієнтовно час перенесено до 20:00.

- З метою ліквідації підтоплення в Приморському районі виникла технічна необхідність в аварійному відключенні водопостачання в районі. Орієнтовно води не буде до 20:00.

Рятувальники повідомили, що вчора до вечора була прочищена зливова каналізація в районі "Літака". Вода під мостом зійшла, але водіїв просять об'їжджати цю ділянку по можливості.

Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_1Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_2

 

На улице Новроссийской местные жители сообщают о прорыве водовода.

Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу? - фото 11242

 

Замість з водою зійшов і асфальт на Приморському бульварі. Зараз там працюють аварійні служби. Дорога перекрита.

Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_6Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_7Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_8Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_9Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_10

 

У Приморському районі затопило балку між мікрорайоном Черемушки і кварталом Азовье. Рівень води піднявся до двох метрів. За коліно було води на Стрілці. Затоплено кафе і магазини. А скільки постраждало від дощу будинків ще треба підрахувати.

Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_16Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_17Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_18

 

Стався й ряд ДТП. На вулиці Громової під мостом затопило тролейбус і мікроавтобус. Про постраждалих не повідомляється.

Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_22Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_23Дощ закінчився, а наслідки залишилися. Як виглядає Маріуполь після потопу?_24

 

В усуненні наслідків негоди залучено кілька сотень працівників усіх комунальних підприємств міста. Роботи проводяться цілодобово в кожному районі, сообщаейт сайт міської ради.

Останні
новини:
Програма святкування Дня молоді в Маріуполі
Сьогодні, 13:30
У Маріуполі оштрафували вантажівку з перегрузом у 100 тонн
Сьогодні, 12:20
Третій день поспіль Донеччина в лідерах по кількості нових випадків Covid-19
Сьогодні, 11:45
На Донеччині за добу сталося 6 пожеж
Сьогодні, 11:15

Інші новини:

Програма святкування Дня молоді в Маріуполі
Сьогодні, 13:30
У Маріуполі оштрафували вантажівку з перегрузом у 100 тонн
Сьогодні, 12:20
Третій день поспіль Донеччина в лідерах по кількості нових випадків Covid-19
Сьогодні, 11:45