logo
logo

Где отдохнуть недалеко от Мариуполя - популярные курорты

19.06.2021, 15:45 НОВИНИ
Где отдохнуть недалеко от Мариуполя - популярные курорты
Впереди длинные выходные и если не будет дождя - у нас есть все шансы покупаться в теплом море. Куда можно поехать мариупольцам и гостям нашего города - в нашем материале.

 

Мелекіно

Селище ділиться на два спуску і тягнеться уздовж берега моря, тому шлях від житла до моря з будь-якої частини Мелекіно займе не більше 7 хвилин ходьби. Пляжі тут широкі, море дрібне, а спуск у воду - плавний і пологий.

В Мелекіно великий вибір житла як в приватному секторі, так і на базах відпочинку, пансіонатах. Також є аптека, кафе, супермаркет, дитячий майданчик, нічний клуб, ринок, парк атракціонів.

Нагадаємо, в квітні дорогу біля села Мелекіно, в місці зсуву перекопали. Проїхати по цій ділянці стало неможливо, транспорту приходиться об'їжджати це місце, що значно збільшує час в дорозі.

Где отдохнуть недалеко от Мариуполя - популярные курорты - фото 12207


Білосарайська коса

На піщаній косі довжиною 14 км розмістився невелике селище, рясно «усіяний» пансіонатами і готелями як економ-класу, так і класу люкс.

Перевага відпочинку тут - чиста вода в морі, просторі пляжі і приголомшливі види, адже на Білосарайській косі є орнітологічний заповідник.

Где отдохнуть недалеко от Мариуполя - популярные курорты - фото 12209

 

Ялта

Великий селище розташоване відразу за Білосарайської косою. В Ялті можна вибрати гарне житло за невисоку ціну навіть у розпал сезону.

Баз відпочинку і готелів тут близько двох десятків. Є пара кафе, літній ринок, заправка, вглиб селища - кілька банкоматів «Ощадбанку» і «Приватбанку», поліклініка.

Где отдохнуть недалеко от Мариуполя - популярные курорты - фото 12211

 

Юр'ївка

Море біля берега дрібне і тепле. Хоча селище невелике, тут є десятки баз і пансіонатів, і навіть наметове містечко. Перекусити можна в декількох кафе, також в Юр'ївці є магазини і ринок. Родзинка селища - пишний сосновий бір, посаджений понад півсотні років тому. Він відноситься до регіонального ландшафтного парку «Меотида».

Где отдохнуть недалеко от Мариуполя - популярные курорты - фото 12208

 

Урзуф

Найбільш віддалений від Маріуполя великий курортний селище з розвиненою інфраструктурою і найширшим вибором житла, як на узбережжі, так і в самому селищі. Численні кафе, ринок, магазини. Пляжі в Урзуфі великі і чисті, а море дрібне і тепле.

Где отдохнуть недалеко от Мариуполя - популярные курорты - фото 12210

 

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21