logo
logo

Головні новини Маріуполя і регіону за тиждень

12.09.2021, 18:25 НОВИНИ
Головні новини Маріуполя і регіону за тиждень
Огляд головних подій цього тижня в нашому матеріалі.

У Донецькій області 1330 медиків намагалися довести, що захворіли коронавірусом на роботі. В цьому році в Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області надійшло 1330 заявок від медиків, які відзначали, що заразилися коронавірусів при виконанні професійних обов'язків.

До Маріуполя планують побудувати нову залізничну магістраль. Один з варіантів - нова магістраль Покровськ - Курахове - Шахта "Південнодонбаська" - Волноваха - Маріуполь. Попередня вартість проєкту - 2,6 млрд грн.

У маріупольських ЦНАП можна ділитися цифровий копією документів за допомогою "Дія". У Центрі надання адміністративних послуг Маріупольської міської ради став доступним шеринг документів через додаток "Дія".

Українським студентам підвищили стипендії, але скоротили кількість одержувачів. Розмір виплат збільшується з 1 січня 2022 року, але кількість одержувачів скорочується більш ніж на 10%.

У Маріуполі закриють обласний санаторій "Айболит". Роботу обласного санаторію вважають не окупається і лікувальний заклад вирішили реорганізувати - об'єднати з кістково-туберкульозним санаторієм ім. Крупської, який розташовується в Приморському парку. Співробітники санаторію вийшли на мітинг. Люди проти закриття закладу.

В Україні з наступного тижня можуть посилити карантин. Клопотання про посилення карантинних заходів в країні з 13 вересня МОЗ подав до Кабміну.

У Маріуполі продовжують зносити МАФи. Всього в місті демонтували понад 400 кіосків. За інформацією прес-служби міськради, МАФи були розташовані нелегально - без дозвільних документів.

На святковий концерт до Дня міста в Маріуполі витратять майже 4 мільйони гривень. 243-й день народження Маріуполь відзначить в останні вихідні місяця, 24 і 25 вересня. Цього року його будемо відзначати в стилі "Великого грецького свята". Саме під час святкування в місті пройде фестиваль "Мега Юрти".

У Маріуполі привітали ветеранів з Днем визволення міста (ФОТО). 10 вересня, в 78-ту річницю визволення Маріуполя від нацистських загарбників, маріупольці привітали ветеранів, які, здійснили героїчні подвиги звільняючи наше місто.

У Маріуполі вандали пошкодили міні-скульптуру архітектора Нільсена. Невідомі викрали окуляри у бронзової міні-копії, яка розташована у культурно-туристичного центру «Вежа».

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21