logo
logo

Головні новини Маріуполя та регіону за тиждень

26.12.2021, 18:00 НОВИНИ
Головні новини Маріуполя та регіону за тиждень
Ми зібрали для вас найцікавіші новини за тиждень з 20 по 26 грудня.

20 грудня

На місце аварії центральної ялинки Маріуполя прибули рятувальники. Наразі фахівці оглядають пошкодження та ліквідують наслідки падіння ялинки.

21 грудня

З 1 лютого пластикові пакети в Україні будуть коштувати від 2 гривень. Кабмін установив мінімальні ціни на пластикові пакети. Рішення набирає чинності з 1 лютого 2022 року.

Наступного року автопарк Маріуполя обіцяють поповнити 50 нових тролейбусів. Новий електротранспорт буде автономним ходом. Загалом на маршрути додадуть 50 нових машин.

У центрі Маріуполя збудують ще один Мультицентр для надання послуг. Новий Центр надання адміністративних послуг для мешканців Центрального та Приморського районів планують розпочати будувати у 2023 році.

22 грудня

Дитсадки Маріуполя повернуться до п'ятиденки після нового року. У маріупольських дошкільних закладах відновлять п'ятиденний режим роботи наступного місяця.

Маріупольчанка привела до дитсадка побиту дитину. За попередніми даними, мати били дитини "в виховних цілях". Поліція розпочала кримінальне провадження.

Маріупольських медиків без вакцинації не допустять до роботи. Інформацію про недопуск до роботи медперсоналу без щеплень уже доводять до відома працівників міських лікарень Маріуполя. Часу лишилося не так багато.

23 грудня

В Україні запроваджується ревакцинальна доза проти COVID-19. Які професії вакцинуватимуть?

У Донецькій області з'явився свій логотип та слоган. Як логотип області взяли стебло ковили, що коливається на вітрі і сплітається у формі, що нагадує англійську букву D.

24 грудня

В Україні жінок зробили військовозобов'язаними. Які професії мають стати на облік?

У Маріуполі злочинна група викрадала людей та вимагала гроші. Зловмисники викрадали людей і змушували їх займатися наркоторгівлею. У разі відмови – застосовували насильство та загрожували вбивством.

25 грудня

У Маріуполі після ремонту встановили головну новорічну ялинку. Зібрали ялинку за добу. Після ремонту її привезли до Маріуполя вранці 23 грудня, а 24 увечері вона була встановлена ​​у центрі міста.

У Маріуполі з нового року знизиться ціна послуг транспортування газу. З 1 січня 2022 року підприємство ПАТ "Маріупольгаз" заявило про невелике зниження тарифу на послуги розподілу природного газу.

26 грудня

Вагітних та жінок із дітьми теж візьмуть на військовий облік, - Міноборони. Взяти на військовий облік – це не заклик на службу. Жінки можуть призвати на військову службу або для оборони держави у воєнний час.

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21