logo
logo

Рік 2022 - що принесе Чорний водяний Тигр

31.12.2021, 10:05 НОВИНИ
Рік 2022 - що принесе Чорний водяний Тигр
На зміну металевому бику, за східним гороскопом, символом Нового року стає Чорний водяний тигр.

 

За 12 років смугастий хижак неабияк скучив за владою, тому енергійно візьметься за кермо влади. Незважаючи на свою доброзичливість, він не терпить суєти та невдоволення життям.

За китайським календарем рік тигра набирає чинності з 1 лютого 2022 року і триватиме до 21 січня 2023 року. Ця дата постійно змінюється, оскільки пов'язана із місячним циклом.

Як залучити удачу в будинок

Найкращий спосіб – це завести собі талісман. Цього року ним може стати фігурка тигра. Краще, якщо вона буде виконана із звичайного або напівдорогоцінного металу. Крім того, підійдуть матеріали, що своєю прозорістю зовні нагадують воду - скло, кришталь.

Талісман також може бути виготовлений у вигляді предмета інтер'єру. Наприклад, лампи. А ще здорово, якщо він завжди буде з вами, наприклад, у вигляді брошки на лацкані костюма або підвісу на ланцюжку.

Пам'ятайте, перед настанням Нового року важливо змінити талісмани, прибравши з очей усі ті, що ви купували минулого року. Як то кажуть, щоб не виникло «конфліктів інтересів»: Тигр не любить суперників.

Чого чекати від року Блакитного водяного тигра

Тигр — тварина аж ніяк не зла. Він – хижак. Він активний, постійно перебуває у пошуку видобутку та нових угідь. Тигр - уособлює енергію. Таким буде і рік під його знаком. Яскравим, енергійним та непередбачуваним.

Саме в рік Тигра може статися прорив у кар'єрі. Стрибок і ви вже зовсім на новій висоті. Головне, бути готовим до цього відповідального ривка! Особливо має пощастити тим, чия діяльність пов'язана із ораторством, політикою, творчістю.

Тигр досить велелюбний. Тож багатьох у році під його заступництвом чекають романтичні історії та пристрасні романи.

Зі здоров'ям особливих проблем у рік Тигра бути не повинно. Головне, не особливо порушувати режим, бути активним і не ризикувати марно.

Прикмети на 2022 рік

У китайській міфології Тигра нерідко порівнюють із натягнутою тятивою. Будь-якої миті вона здатна вилетіти і досягти мети. А значить, і у нас є шанс також швидко потрапити до десяточки. Головне, не прогаяти момент і бути добре підготовленим.

Водночас слід бути обережним із вогненною стихією. Не треба загравати з вогнем і поводитися безтурботно.

Читайте також:  
Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21