logo
logo

Хто блокує роботу СРЗ в Маріуполі?

06 лютого, 14:20 СКЛАДНЕ ПИТАННЯ
Хто блокує роботу СРЗ в Маріуполі?
1 лютого капітан Маріупольського морського порту виніс розпорядження «Про заборону швартування суден до гідротехнічних споруд акваторії ТОВ« СРЗ »(причалів і котловану ДОКу). Робота підприємства і виконання зобов'язань перед клієнтами повністю блоковані, заявляють в прес-службі заводу. Вони стверджують - таке рішення було прийнято під тиском СБУ.

Як пояснив чиновник, таке розпорядження було прийнято в зв'язку з закінченням терміну дії дозвільних документів Регістру судноплавства України (терміном до 31.12.2019 року). На СРЗ впевнені - рішення неправомірно, а підстав для заборони немає.

З 2019 року ТОВ «СРЗ» активно взаємодіє з ДП «АСРЗ» і ФДМУ в рамках процесу передачі майна цілісного майнового комплексу Азовський судноремонтний завод з балансу ТОВ «СРЗ» на баланс ДП «Азовський судноремонтний завод». До моменту підписання акту прийому-передачі ЦВК АСРЗ, всі зобов'язання по технічної експлуатації, технічного обслуговування і ремонтів споруд і устаткування лежать на ТОВ «СРЗ». І на протязі всього часу підприємство в повному обсязі виконує зобов'язання щодо належного підтримання цілісності та збереження майнового комплексу, в тому числі гідротехнічних споруд, - йдеться в заяві пресслужби СРЗ.

Згідно ст.5 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» - дія дозвільного документа, який був виданий в зоні ООС, навіть якщо термін закінчився, автоматично продовжується до закінчення проведення ООС. Таким чином, всі свідоцтва про придатність гідротехнічних споруд акваторії ТОВ «СРЗ» є діючими в даний час, - акцентують на підприємстві.

Якщо на хвилину припустити, що рішення правомірно, тоді, чому підприємство більше року працювало без дозвільних документів? Адже строк закінчився в грудні 2019 року, а на дворі лютий 2021-го, відзначають на СРЗ.

Станом на сьогодні на рейді стоїть три судна, вже номінованих під навантаження і вивантаження з причалів ТОВ «СРЗ». Однак через заборону, виконання зобов'язань перед клієнтами тепер під загрозою зриву. Це стосується і інших довгострокових контрактів з судноремонту і перевалки.

На підприємстві зазначають, зараз керівництво докладає всіх зусиль для скасування заборони і поверненню до звичайного режиму роботи.

Ми сподіваємося, що в Україні знайдуться державні інституції, які, розібравшись в ситуації, припинять свавілля, спрямований на дестабілізацію роботи судноремонтного заводу. Ми маємо намір усіма доступними правовими способами захищати свою ділову репутацію, а всі незаконні дії відповідних органів і структур по відношенню до компанії і майну будуть оскаржені, - йдеться в повідомленні прес-служби.
Останні
новини:
У Маріуполі мотоцикліст збив пішохода (ФОТО)
Сьогодні, 09:48
logo
Перевірки одержувачів субсидій: Музиченко розповів, як це буде відбуватися
Вчора, 17:30
У лікарнях Маріуполя більше не будуть прищеплювати від COVID-19
Вчора, 16:25
Під Маріуполем чоловік підпалив своїх сусідок
Вчора, 15:00

Інші новини:

У Маріуполі знову змінять тарифи на тепло і гарячу воду. Найбільше заплатять бізнес і релігія
04 жовтня, 15:30
logo
Нові тарифи на тепло і гарячу воду встановили в Маріуполі
15 вересня, 12:11
У Маріуполі опублікували нові тарифи на тепло і гарячу воду
04 вересня, 10:57