Аргументи депутатів-противників забудови парку колег з провладної коаліції не переконали. Питання, звичайно, винесуть на координаційну раду, а далі і на саму сесію. І судячи з усього, більшістю голосів Блок Вадима Бойченко і Слуги народу протягнуть будывництво Політехніки протягнуть.
Тим часом, з цього приводу в Маріуполі розгорається серйозний конфлікт. Думки жителів розділилися - одні за будівництво в Міському саду нового комерційного ВНЗ Метінвесту, а це скляна 12-поверхова будівля, інші - за збереження історії старого парку Маріуполя.
Про історію літнього кінотеатру, який планують знести, розповів на своїй сторінці в Facebook відомий краєзнавець Маріуполя Сергій Буров.
Будівництво театру в парку почалося в 1934 році.
Будівництво будівлі дійсно було народним. За роки існування театру в його стінах виступив цілий ряд знаменитостей.
В останні роки будівля була у занедбаному стані і використовувалася як склад.
Зараз саме на те, що будівля застаріла і тиснуть металурги в компанії з представниками міської влади. Хоча, забувають згадати, що для будівництва університету доведеться міняти цільове призначення об'єкту. Сумнівів у тому, що це теж зроблять - вже немає. Варто згадати єдині, так звані, "громадські слухання" з цього питання. Які більше були схожі на презентацію, на яку запросили лояльних жителів і які звичайно ж схвалили даний проєкт.
Зараз Метінвест намагається змістити акценти, формуючи у жителів Маріуполя помилкове враження, що всі критикани - проти розвитку освіти в місті. Хоча, суть конфлікту - не будівництво самого Політеху як такого, а саме обране місце його розташування. Багато жителів міста не хочуть, щоб тихий зелений куточок перетворився у двір перед університетом. І наполягають - в Маріуполі багато інших для будівництва місць. У неділю, 28 березня о 12 годині на головній алеї саду планують провести мітинг. Ось тільки чути жителів Маріуполя, на жаль, ніхто не хоче. Питання, скоріш за все, вже давно вирішене "проМетінвестівською" коаліцією.