logo
logo

Легкоатлети Донецької області завоювали 5 нагород на чемпіонаті Європи

07 червня, 17:29 НОВИНИ
Спортсмени Донецької області отримали 5 медалей на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку

Змагання проходили в Польщі з 1 по 5 червня. Спорстмени принесли 5 нагород: три золоті, одну срібну і одну бронзову, повідомляє прес-служба Донецької ОДА.

Легкоатлети Донецької області завоювали 5 нагород на чемпіонаті Європи - фото 11126

Майстер спорту України міжнародного класу Юлія Павленко стала володаркою трьох медалей серед спортсменів з вадами зору. У бігу на 100 метрів атлетка разом зі своїм тренером відразу захопили лідерство і встановили рекорд чемпіонату - 13.29 секунд. За підсумками фіналу Юлія перемогла з часом 13.31 с. Також, золото спортсменка отримала на чемпіонаті зі стрибків у довжину. А бронзову медаль завоювала в бігу на 200 м з часом 27.66 с.

Золото і срібло серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату завоював майстер спорту України міжнародного класу Микола Жабняк. У штовханні ядра він став другим з результатом 14.69 метрів, а в метанні диска з великою перевагою обійшов інших, показавши результат 54.22 м.