logo
logo

Макдональдсу може і не бути, але землю виділити наш мер зобов'язаний?

Макдональдсу може і не бути, але землю виділити наш мер зобов'язаний?
Вадим Бойченко вже не впевнений, що у Маріуполі буде Макдоналс.

Галас навколо майбутнього будівництва ресторану швидкого харчування на Грецькій площі обговорюється в Маріуполі вже другий день. Нагадаємо, гучний скандал трапився на сесії міськради. Депутати ОП-ЗЖ і «Сили Людей» були проти дозволу на розробку проєкту землеустрою в 3000 квадратних метрів приватному підприємцю на Грецькій площі.
Поки депутати сперечалися, на якій підставі «наближений до тіла» ресторатор отримає в десять разів більше землі, ніж йому належить, Вадим Бойченко вже давав прес-конференцію. Сам мер, нагадаємо, покинув сесію після першої перерви, мабуть не вважав за потрібне взяти участь в обговоренні.
Проте перед журналістами вже виправдовувався. Мовляв, землю ще не дали, та й взагалі, - ще подивимося, що там буде, на цій площі. Може, і не Мак зовсім.


Я п'ять років цьому присвятив. Особисто я ходив в посольство Америки і торгово-промислову палату США. Для того, щоб це було можливим. Розробити візуалізацію, і потім, разом з громадою вирішувати, бути Макдоналдс чи не бути. Після того, як з'явиться візуалізація, можна буде говорити, це буде 3000 або 300 квадратів. Просто зараз ми кидаємо слова нічим не підкріплені. А коли буде візуальне рішення, давайте подивимося, що вийде », - розповів мер Маріуполя.


Ось тільки зі слів Бойченка не видно чіткої логіки. Спочатку він ходить до посольства і просить фастфуд для Маріуполя, а потім каже, що не факт, що дозволить його побудувати. Меру потрібна картинка, щоб подивитися, як буде виглядати маріупольський Мак. При цьому, особливою різноманітністю ресторани швидкого харчування в Україні не відрізняються.
За словами Вадима Бойченка, провладна коаліція, нібито, дала рестораторові дозвіл намалювати проєкт. Але потрібно підкреслити, - щоб це зробити, дозволу депутатів не потрібно. Ніхто не заважає підприємцеві самостійно підготувати хоч десяток візуалізацій і потім претендувати на землю.
Але і це не головне. Основний аргумент щодо прийняття рішення був саме такий: «міжнародна компанія повернеться до Маріуполя, ніхто не помре від Макдоналдса, всі городяни чекають саме Мак». А тепер виходить, що це тільки припущення. Але проєкт землевідведення влада вже схвалила і саме завдяки прикриттю відомим брендом.

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

Що буде із Приморською поліклінікою після реорганізації?
09 лютого, 16:45
У Маріуполі після запуску басейну "Нептун" затопило двори багатоповерхівок?
20 січня, 18:44
Замість гарячої води маріупольцям встановлять бойлери, але не всім
15.12.2021, 13:30