Близько 600 людей із плакатами зібралися під стінами Лівобережної адміністрації у Маріуполі. Протестувальники закликають владу зупинити зростання цін на хліб.
Ініціатором зборів виступила місцева маріупольська фракція ОП-ЗЖ. За словами голови фракції Володимира Клименка, багато пенсіонерів та малозабезпечених скоро скотяться до елементарного голоду.
Депутати ОП-ЗЖ упевнені, що місцевим виробникам хліба необхідно віддати частину українського газу внутрішнього видобутку за тією самою ціною, що й населенню. Цей крок дозволить знизити вартість базового продукту, який щоденно купують мільйони українців.
За словами мітингувальників, люди розуміють, що міська влада не впливає на ціноутворення продуктів чи вартість газу для окремих категорій. Проте маріупольці сподіваються, що всі депутати міської ради підтримають звернення простих людей до Кабміну.
Звернення до Парламенту, кабінету міністрів та Президента депутати ОП-ЗЖ розглянуть сьогодні у сесійній залі.