logo
logo

Маріупольці зайняли перші місця на змаганнях з плавання

29 січня, 14:25 НОВИНИ
У Слов'янську відбулися обласні змагання з плавання серед дітей із інвалідністю. Маріупольці показали високі результати.

Змагання проходили у рамках програми «Повір у себе» серед дітей із порушеннями зору, слуху, розумового та фізичного розвитку, ураженнями опорно-рухового апарату. Взяли участь 18 спортсменів області від збірних команд міст області.

Команда маріупольських спортсменів зайняла призові місця. У своїх вікових категоріях на дистанціях 50м та 100м вільний стиль зайняв Богдан Брищук. Володимир Левковський здобув перемогу на 100м вільним стилем та на дистанції 50м на спині. Серед дівчат першою стала Аліса Гробовець, вона здобула золоті медалі на дистанціях 50м на спині та 100м вільний стиль. Катерина Романова стала першою на дистанції 100м брасом та посіла друге місце на 50м брасом.