logo
logo

Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду

11.04.2021, 12:15 НОВИНИ
Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду
Конфлікт між владою, Метінвестом і жителями Маріуполя розгорівся через будівлі літнього кінотеатру в Міському саду. У минулому році його купив Метінвест, щоб побудувати там приватний університет.

Депутатам, які в 2020 році голосували за продаж будівлі, піднесли, що його переобладнають у виставковий комплекс. З огляду на, що будова стара, тоді рішення було прийнято. Трохи пізніше, в жовтні 20-го року, ділянку землі під будівлею передали в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Технічний університет «Метінвест Політехніка» терміном на 10 років. А зовсім недавно з'ясувалося, що новий власник хоче змінити цільове призначення будівлі і побудувати в найстарішому парку міста 12-поверховий сталевий корпус приватного вузу.

Люди виступили проти. Дозвіл на зведення ВНЗ на території найстарішого парку в Маріуполі Метінвесту ще не дали, питання в черговий раз зняли, оскільки будівництво Політехніки викликало серед жителів міста велике невдоволення. Голосування має відбутися на другому пленарному засіданні сесії міської ради 15 квітня.

На мітинг противники забудови саду виходили минулої неділі. Весь тиждень ЗМІ Метінвесту і міська влада всіляко намагаються дискредитувати активістів, переконують з екранів телевізорів, що молодь і міська інтелігенція "за" всіляко ігноруючи аргументи людей. Кілька зустрічей з громадськістю закінчилися сваркою і не дали результатів. А в п'ятницю Метінвест зніс будівлю театру.

Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду_1Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду_2Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду_3Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду_4

 

Сьогодні в Міському саду люди зібралися знову. Відомо, що на даний момент, активісти зробили звернення до Міністерства Культури і ДонОДА з перевірки законності будівництва 12-поверхової будівлі в Міському Саду.

Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду_9Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду_10Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду_11Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду_12Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду_13Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду_14Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду_15Маріупольці знову вийшли на мітинг. Люди проти забудови Міського саду_16
Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21