logo
logo

Маріупольський телеканал ТВ-7 заявив про перехід на триденку

19.02.2021, 15:22 НОВИНИ
Маріупольський телеканал ТВ-7 заявив про перехід на триденку
В умовах пандемії і скорочення ринку реклами телеканал торкнулася фінансова криза. З наступного тижня колектив буде працювати три дні на тиждень.

Ця міра вимушена. Щоб скоротити обсяги фінансування і уникнути скорочень було прийнято рішення перевести колектив на триденку. Тепер висвітлювати новини з екрану телевізора ТВ-7 будуть з вівторка по п'ятницю. Активність в соціальних мережах обіцяють зберегти, йдеться в офіційній заяві ЗМІ.

 

З власних джерел нам стало відомо, що цей захід вводиться поки на три місяці, а далі, як покаже час. Якщо колектив захоче знайти іншу роботу - ніхто не образиться, заявили в керівництві телеканалу. Тому що, природно, в цих умовах їм буде урізана зарплата.

Про фінансові проблеми телеканал заявляв ще в минулому році і буквально запропонував купити себе міській владі.

Маріупольський телеканал ТВ-7 заявив про перехід на триденку - фото 3867

Незважаючи на ряд протиріч, які виникли на депутатських комісіях, питання про покупку ТВ-7 містом було винесено на сесію. Тоді, щоб прийняти позитивне рішення, депутатом довелося голосувати тричі. Брак голосів в перших двох випадках пояснили поломкою обладнання. Рішення таки прийняли. Але поки офіційно покупка не відбулася.

Нагадаємо, головним аргументом депутатів від ОП-ЗЖ і «Сили людей», які виступили проти покупки телеканалу містом, стала недоцільність витрачання бюджетних коштів. У Маріуполі на даний момент два телеканали фактично підпорядковані влади: МТВ і «Сигма» належать Метінвесту. Вони активно займалися розкручуванням Блоку Вадима Бойченко у період передвиборної компанії, в звичайний же час озвучують меседжі влади і ніякої критики.

Купівля третього каналу, який також буде хвалити місцеву владу - досить дороге задоволення. Вартість активів становить 14 млн 300 тис. гривень, 8 мільйонів щорічно буде витрачатися на утримання і зарплати 36 працівникам телеканалу. Разом з телеканалом купується і 12 поверх профілакторію «Здоров'я», в якому колись знаходився канал ТВ-7. Доступу до нього немає, він у жахливому стані. Ще як мінімум 10 мільйонів гривень доведеться вкласти в ремонт, будівництво нових студій і дорогу прокладку оптоволокна.

Маріупольський телеканал ТВ-7 заявив про перехід на триденку - фото 3868

 

Однак поки угода відбудеться, чи залишиться ще на місці той колектив, який так прагнув врятувати Вадим Бойченко? Або головне тут не люди, а закрити рот опонентам і не важливо, зроблять це колишні журналісти або виховають нових?

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21