logo
logo

"Метінвест Політехніці" бути? Депутати все-таки винесли питання на сесію

"Метінвест Політехніці" бути? Депутати все-таки винесли питання на сесію
Сьогодні на засіданні координаційної ради провладні депутати протягнули питання Міського саду. Чи можна вже сьогодні спрогнозувати підсумки голосування? Ми спробували.

Отже, сьогодні питання землевідведення під забудову Міського саду ще раз обговорили на засіданні координаційної ради. Нагадаємо, що на такий розгляд виносяться питання, які викликали розбіжності в депутатських комісіях. Ми вже писали, що єдиного знаменника з питання "Політехніки" в комісіях не знайшли. А отже, сьогодні будівництво в Міському саду 12 поверхового університету знову винесли на обговорення. Причому, з формулюванням "зняти на доопрацювання".

Однак депутати Блоку Вадима Бойченко знову і знову наполягали на голосуванні в сесійній залі. Мовляв, "чого відкладати?", "Питання важливе і чого тут обговорювати?"

Доводи провладних депутатів залишилися незмінними. Наприклад, ректор МДУ Микола Трофименко заявив:

Я знаю дуже добре ректора Політехніки. Він сказав, що 100% збереже кожне дерево ... І точка зору інвестора, який вкладає гроші - дуже важлива.


Ольга Пікула так само заявила:

Більшість жителів, в тому числі і тих, хто живе неподалік, не проти будівництва. І я сильно сумніваюся, що багато противників.

І знову депутати Бойченка спробували змістити акценти. Вони наполягають на "благах" які принесе Маріуполю ВНЗ, проте уникають найважливішого - його місця розташування.

Адже якщо відверто, то противники забудови виступають саме проти Міського саду. У соціальних мережах Метінвесту пропонують десятки перспективних місць для розміщення університету, від "Іллічівського банку" на проспекті Бойка, до пустиря за площею Свободи. Там, до речі, нове студентське містечко вписалося б ідеально. Однак, мабуть, Миколі Трофименку таке сусідство буде не до душі.

Ми постаралися спрогнозувати, чи буде прийнятий проєт на найближчій сесії міськради.

ОП-ЗЖ і Сила Людей відкрито виступають проти "Політехніки" в парку, Партія Шарія взагалі мовчить, як будуть голосувати їхні депутати - не ясно. Проте, решта більшості - "ЗА". Ось і виходить, що все просто - 22 депутати БВБ, 4 Слуги народу, сам Вадим Бойченко - 27 голосів. Але, для прийняття позитивного рішення не вистачає одного голосу. І він буде. Його, швидше за все, підкине "тушка" з ОП-ЗЖ Максим Ткач.

Але це тільки припущення. Остаточну крапку в цьому питанні поставить голосування. І тоді маріупольці зможуть подивитися, хто з депутатів поставив на перше місце "Ахметовські інвестиції", а хто - думку городян.

'Метінвест Політехніці' бути? Депутати все-таки винесли питання на сесію - фото 6270
'Метінвест Політехніці' бути? Депутати все-таки винесли питання на сесію - фото 6269
Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

Що буде із Приморською поліклінікою після реорганізації?
09 лютого, 16:45
У Маріуполі після запуску басейну "Нептун" затопило двори багатоповерхівок?
20 січня, 18:44
Замість гарячої води маріупольцям встановлять бойлери, але не всім
15.12.2021, 13:30