logo
logo

На території Міського саду Метінвест побудує навчальний корпус?

19 лютого, 17:16 СКЛАДНЕ ПИТАННЯ
На території Міського саду Метінвест побудує навчальний корпус?
На сайті міської ради опублікували проект рішення, який буде винесено на сесію. У документі мова йде про надання компанії Метінвест будівлі колишнього літнього кінотеатру на території Міського саду під будівництво навчального корпусу.

Варто відзначити те, що планується поміняти і цільове призначення земельної ділянки за адресою вулиця Семінішіна, 50.

На території Міського саду Метінвест побудує навчальний корпус? - фото 3893

 

Як говориться в проекті рішення, ця ділянка землі була передана в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Технічний університет «Метінвест Політехніка» 19 жовтня 2020 року терміном на 10 років, до 2030 року. А трохи раніше, в липні 2020 року будівля театру була куплена цим ТОВ.

На території Міського саду Метінвест побудує навчальний корпус? - фото 3894

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Технічний університет «Метінвест Політехніка» звернулося до Маріупольської міської ради із заявою про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, площею 0,4421 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Семенішина, 50 в Центральному районі міста, - наголошується в проекті.
На території Міського саду Метінвест побудує навчальний корпус?_3На території Міського саду Метінвест побудує навчальний корпус?_4

 

Станом на зараз, цей проект ще не пройшов обговорення в постійних депутатських комісіях. Вони починають роботу з понеділка. Сама ж сесія міськради запланована на 26 лютого. Є передчуття, що рішення буде прийнято. Адже це потрібно Метінвесту!

Виникає лише одне питання, невже в такому великому Маріуполі, де надлишок недобудов, знадобилося виділяти під будівництво навчального корпусу територію Міського саду? Найпростіший приклад, який приходить на розум, а для чого купувалася, наприклад, містом 16-поверхова будівля Гипромеза за 80 мільйонів гривень? Розташована вона, до речі, на території студентського містечка. Чи не зручніше і простіше було б там віддати приміщення в оренду Метінвесту?

Останні
новини:
Частина вулиць Маріуполя залишилася без світла через планові роботи
Сьогодні, 09:13
Головні новини Маріуполя і регіону за тиждень
Вчора, 18:25
ВООЗ уперше за 16 років переглянула норми якості повітря
Вчора, 14:10
У Маріуполі самоскид з'їхав з дороги і перекинувся (ФОТО)
Вчора, 12:45
logo

Інші новини:

У Маріуполі опублікували нові тарифи на тепло і гарячу воду
04 вересня, 10:57
Сесії маріупольської міськради все більше нагадують гумористичний «Stand Up»
30 липня, 15:28
logo
logo
McDonald's повертається до Маріуполя? Рішення ухвалять наступного тижня
20 липня, 17:15
logo