У найближчу добу на території області збережеться туман. Видимість 200-500 м. Вночі та вранці 11 лютого на дорогах очікується ожеледиця. Температура від -1 до - 4. Днем хмарно, з проясненнями, вночі невеликий дощ. Температура повітря до 7 градусів тепла.
Синоптична стуація погіршиться 12 і 13 лютого. Очікується мокрий сніг, який буде налипати, ожеледь, на дорогах ожеледиця, а місцями і сніжний накат. Пориви вітру посиляться до 15 -20 м/с.
13 числа стовпчики термометра опустяться до -10. Очікується ускладнення погодних умов, що що може привести до порушень електропостачання.
До слова, за минулу добу в регіоні відновили енергопостачання 26 населених пунктів. Через сильний вітер, мокрого снігу та дощу було знеструмлено близько 2 сотень трансформаторних підстанції та розподільчих пунктів, 21 лінія електропередач. Без світла залишилися близько 5 тисяч жителів. Найбільше негода торкнулася Бахмутський, Волноваський, Краматорський райони, повідомили на підприємстві ДТЕК Донецькі електромережі.
А рятувальники нагадують, як не потрапити в халепу на зимовій дорозі: