logo
logo

Огляд головних подій минулого тижня

11.04.2021, 18:19 НОВИНИ
Огляд головних подій минулого тижня
Ми зібрали найважливіші новин за тиждень з 5 по 11 квітня.

Понеділок 5 квітня. У цей день з'явилося відео, яке зняли біля міськлікарні №9, для пацієнтів з COVID-19. Там припаркувалися відразу п'ять карет "швидкої допомоги". Приймальне відділення не встигало приймати пацієнтів через великий потік хворих.

Також ми проаналізували декларації маріупольської верхівки влади. Дружина Бойченко не дотягнула до 13 млн, а чоловік Суховой отримав понад 11,5 млн. Подробиці - в матеріалі.

Вівторок 6 квітня. У поїзді Київ-Костянтинівка сталася стрілянина. Двоє військових закрилися в купе і стріляли з вогнепальної зброї. Правопорушники забарикадувалися і погрожували поліцейським в разі штурму відкрити вогонь на ураження. З'ясувалося, що це були дипломатичний кур'єр Відділу дипломатичних кур'єрів ГУУФЗ Держспецзв'язку та старший офіцер фельдзв'язку з особливих доручень. Вони перевозили кореспонденцію. Оперативники їх обеззброїли і затримали. У той же день чоловіків звільнили зі служби.

Увечері в маріупольському трамваєм сталася бійка. Чоловіки вибили шибки в транспорті і на час заблокували рух на вулиці Покришкіна.

А близько 17 години, в результаті обстрілу водоводу в сірій зоні, ряд міст і селищ Донеччини були відключені від подачі води.

У середу, 7 квітня, на місце обстрілу змогли потрапити сапери, працівники Води Донбасу і енергетики. Вони відновили роботу насосного агрегату і відновили подачу води в область.

Також стало відомо, що Україна уклала договір на поставку 10 млн доз вакцини американського виробництва Pfizer. Відомо, що перші партії вакцини будуть поставлені в Україну в найближчі місяці, а все 10 млн доз - протягом 2021 року.

У четвер, 8 квітня, жителям Маріуполя представили проект модернізації улиці Нільсена. Її хочуть закрити для проїзду транспорту і зробити пішохідно-велосипедною. А на вулиці Пушкіна побудувати многуровневую парковку для автомобілів.

Також стало відомо, що з понеділка школярі йдуть на двотижневий карантин. Заняття будуть проходити дистанційно.

У п'ятницю, 9 квітня, у віці 99 років помер чоловік Єлизавети II принц Філіп.

В Україні офіційно дозволили використовувати для лікування технічний кисень. Цей захід тимчасова в умови стрімко поширюється коронавируса. Також, в цей день легалізували медичний канабіс.

У Маріуполі в автобусі встановили перший валідатор для безконтактної оплати проїзду. А в Міському саду Метінвест зніс будівлю Літнього театру.

У суботу, 10 квітня, стало відомо, що Донецька область отримає 2300 доз вакцини Pfizer.

А сьогодні, 11 квітня, жителі Маріуполя знову зібралися на мітинг в Міському саду. Люди проти будівництва в найстарішому парку міста 12-поверхового приватного вищого навчального закладу.

Будьте в курсі найактуальніших новин Маріуполя разом з "Вечірнім Маріуполем"!

 

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21