logo
logo

Оперативна обстановка в Маріуполі та околицях від міської ради

24 лютого, 13:25 НОВИНИ
Оперативна обстановка в Маріуполі та околицях від міської ради
На сайті міської ради розповіли про ситуацію у Маріуполі станом на 13 годину.

Жизнеобеспечение:

Водообеспечение. Насосные и водоводы работают в штатном режиме. Контроль качества воды осуществляется согласно графику отбора проб.

Теплопостачання. Котельні працюють у штатному режимі.

Електрозабезпечення. Відключено 13 трансформаторних підстанцій у Лівобережному районі, з них: 11 ТП відключено з питань безпеки (2000 абонентів)

Транспорт. Перевезення пасажирів провадяться у штатному режимі. На 10:00 працює тролейбус – 57 од., трамвай –21 од., автобус –50 од.

Житловий фонд. Пошкодження та втрати житлового фонду немає. Східний мікрорайон – відключено ліфти у будинках комунальної форми власності, в ОСББ оголошено відключити. Магазини працюють частково.

Освіта. Школи та сади закриті, пошкоджень немає. З 24-25.02.2022 учні (1-11 клас) перебувають на дистанційному навчанні. Військові зайняли споруди шкіл у селах: Бердянське та Приазовське, а також шкіл Маріуполя: №20, 67, 15, 68, 69, 32; садів Маріуполя: №128 №101 (п. Старий Крим) - інформація уточнюється.
Охорона здоров'я. Після обстрілу: 6 поранених (1 – дитина, 5 – дорослих), з них 1 (дорослий) – у тяжкому стані, 1 (дитина) – середня тяжкість, 4 (дорослих) – середня тяжкість. Хворі госпіталізовані до ГБ №1. На сьогоднішній день понад 1000 місць є вільними для госпіталізації. Припинено планові операції. Первинний рівень задіяний з допомогою вторинного. Усі лікарні переводять до ургентних. Переводять хворих з легким тяжкістю захворювання на амбулаторне лікування. Безпека закладів ОС 100%.

Містоутворюючі підприємства. Металургійні підприємства роблять все необхідне для забезпечення безпеки робітників та членів сімей. Працюють бомбосховища на підприємствах. Здійснюються всі необхідні заходи щодо недопущення техногенних аварій.

Безпека:

Оперативна ситуація поблизу Маріуполя стабільна і повністю контролюється українськими військовими.

Станом на 11.00 внаслідок бойових зіткнень українських захисників та російських збройних формувань було поранено 6 українських військових.

Разом з тим, внаслідок артилерійського обстрілу російських військ по житлових кварталах Лівобережного району Маріуполя постраждали 15 приватних будинків. Під час обстрілів серед цивільного населення вісім отримали поранення та двоє загинули.

Також відомо, що акваторії Азовського моря курсують російські кораблі, за якими українські військові ведуть спостереження та повністю контролюють ситуацію.

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21