logo
logo

Опозиціонери Маріуполя заявляють про політичне переслідування!

19.03.2021, 20:37 НОВИНИ
Опозиціонери Маріуполя заявляють про політичне переслідування!
П'ятий місяць в Маріуполі ведеться підпільна війна міської влади проти опозиції?

Про те, що члени ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ систематично піддаються політичному тиску, заявили на офіційній сторінці ОП-ЗЖ у Facebook.
Ми звернулися до членів політичної ради ОП-ЗЖ Костянтина Іващенка та Володимира Клименка за коментарем. Опозиціонери Маріуполя розповіли, що міська влада всіляко перешкоджає веденню особистого бізнесу партійців, лобіює безпідставні звільнення членів ОП-ЗЖ з міських підприємств і організацій. Змушує позбавляти роботи і заробітку членів їх сімей.
За словами Костянтина Іващенка, з особливим завзяттям почали боротьбу з «Азовмашем», підприємством, яке й так опинилося у важкому становищі.

Два дні тому було зупинено машини з неліквідною продукцією, що виїжджали з території ПрАТ «Азовзагальмаш». Ці машини мали офіційні дозвільні документи! Однак непрофесійні, не виключаю, що і корумповані поліцейські, які виконують злочинні накази свого керівництва, все ж затримали автомобілі. Хочу підкреслити, що неліквід вивозиться із заводу виключно щоб забезпечити зарплату трудовому колективу. А це на сьогодні близько 600 осіб! «Під зарплату» вивозиться тільки той матеріал, які вже не має ніякої технічної значущості для підприємства і вже не підлягає відновленню.

Опозиціонер стверджує, що подібні «замовні» затримання, в першу чергу, позначаються на співробітниках «Азовмашу» та їхні сім'ї, які можуть вже завтра залишитися без засобів до існування. Постійні зупинки, перевірки та конфіскація власності заводу - повне беззаконня, говорить Костянтин Іващенко. Це доведено вже юридично, в судовому порядку.

Опозиціонери Маріуполя заявляють про політичне переслідування! - фото 5690

 

Ставши директором 8 місяців тому, він зумів зберегти решту цехів і обладнання. Зараз співробітники отримують заробітну плату. Однак на підприємство щодня йде тиск.


Все через те, що я є членом партії ОП-ЗЖ і входжу до складу політичної ради маріупольської опозиції. Таке враження, що міській владі та меру Вадиму Бойченку не потрібно працююче підприємство в Маріуполі, йому треба будь-яким чином очорнити його директора і довести до невдоволення робітників. Це вже навіть не «палиці в колеса», це цілі колоди, які щодня скидають на голову опозиції, усуваючи конкурентів, як в бізнесі, так і на політичній арені! Завод давно банкрут, але я веду господарську діяльність, нічого не порушую, і завжди дотримуюся букви закону.

І такий приклад в ОП-ЗЖ не один, каже лідер фракції в Маріуполі Володимир Клименко. Опозиція не дає спокою місцевій влади, яка звикла що все в місті «працює по моєму бажанню і мерському повелінню», упевнений опозиціонер.


П'ять років Вадим Бойченко і його команда керували містом без контролю і звітів. За всі 5 років попередньої каденції мер міста так і не дав жодного офіційного звіту про свою роботу, хоча така практика в Маріуполі існувала завжди. На цих виборах маріупольці дали чітко зрозуміти, що монополія «біля керма міста» їх не влаштовує. Чверть голосів отримала ОП-ЗЖ. Однак, міська влада не хоче випускати тотальний контроль з власних рук, саме тому і намагається натиснути на наших партійців. Закрити їм рота, залякати, - розповідає лідер ОП-ЗЖ.

За його словами, людей витісняють з бізнесу, позбавляють тендерів, договорів будь-якої співпраці зі структурами, навіть мінімально афілійованими або залежними від міської ради. Відповідно, бізнес руйнується, трудові колективи залишаються без зарплати.


Коли ми йшли в міську раду, ми декларували конструктивну роботу на благо громади. Однак, сама наявність опозиції в міській раді змушує провладну коаліцію ставити палки в колеса, замість того, щоб йти на діалог і спільно вирішувати проблеми міста, - підсумував Володимир Клименко.
Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21