logo
logo

Перший день локдауна в Маріуполі. Що закрито, а що продовжує працювати?

08.01.2021, 11:46 НОВИНИ
Перший день локдауна в Маріуполі. Що закрито, а що продовжує працювати?
З 8 січня в Україні почав діяти жорсткий карантин. Не працюють речові ринки, кафе, фітнес-зали. А в супермаркетах закрили деякі відділи з непродовольчими товарами.

Під час локдауна заборонено продавати побутову хімію, одяг, пресу і дитячі товари для навчання. Дозволена торгівля харчовими продуктами, ліками, засобами гігієни, засобами зв'язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням та засобами захисту рослин.

В супермаркетах Маріуполя думки щодо заборонених товарів розділилися. Наприклад, в "Щирому Кумі" полки з мішками для сміття, губками для посуду, серветками для прибирання і фольгою для запікання відкриті. А в "АТБ" ці товари перебувають під забороною.

Перший день локдауна в Маріуполі. Що закрито, а що продовжує працювати?_1Перший день локдауна в Маріуполі. Що закрито, а що продовжує працювати?_2Перший день локдауна в Маріуполі. Що закрито, а що продовжує працювати?_3Перший день локдауна в Маріуполі. Що закрито, а що продовжує працювати?_4Перший день локдауна в Маріуполі. Що закрито, а що продовжує працювати?_5

У Маріуполі також продовжує працювати магазин з товарами для дому та побуту "Все від 5". Тут дозволена торгівля і господарськими товарами, в тому числі різним кухонним приладдям. Обмежили продаж дитячих іграшок та канцтоварів.

Перший день локдауна в Маріуполі. Що закрито, а що продовжує працювати? - фото 1038

 

Більшість маріупольців обурені такими нововведеннями.

"У мене порвалися капронові колготи, а купити їх тепер не можу. Огорожею стрічкою все полки, а на касі сказали - не продадуть", - скаржиться мешканка Маріуполя.

"У мене підошва відклеїлася. Потрібен терміново суперклей", - нервував покупець-чоловік.

Речові ринки в місті теж не працюють.

Перший день локдауна в Маріуполі. Що закрито, а що продовжує працювати? - фото 1036

 

Відділи з нижньою білизною в супермаркетах закриті.

Перший день локдауна в Маріуполі. Що закрито, а що продовжує працювати? - фото 1037

 

У свою чергу, міністр охорони здоров'я Максим Степанов вважає, що такі заходи зможуть стримати поширення коронавірусу на тлі захворюваності на сезонний грип та ГРВІ, пік яких очікується в кінці січня - початку лютого. За словами міністра, обмеження повинні знизити навантаження на систему охорони здоров'я.

Нагадаємо, що локдаун триватиме до 24 січня. Продовжують роботу продуктові магазини, банки, аптеки і поштові відділення. Перукарні та салони краси також зможуть приймати відвідувачів, тільки за попереднім записом. Громадський транспорт працюватиме.

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21