logo
logo

Підбірка найкращих новорічних фільмів до 2022 року

31.12.2021, 15:06 НОВИНИ
Підбірка найкращих новорічних фільмів до 2022 року
Ми зібрали для вас новорічні та різдвяні кінохіти для всієї родини.

Без сумніву, на першому місці – "Один вдома". Перша частина, що вийшла вже більше 30 років тому, навіює новорічний настрій з перших секунд, як тільки грає головна музична тема.

"Диво на 34-й вулиці" (1994). Головна героїня, 6-річна Сюзан, живе з мамою та не вірить, що Санта-Клаус – чарівник. Незважаючи на це, вона за традицією написала список бажань на Різдво, де наказала отримати новий будинок, тата та маленького братика.

"Грінч - викрадач Різдва" (2000)
Ця історія розповідає про мешканця вигаданого міста Ктоград — зелену і волохату істоту на ім'я Грінч, який ненавидить Різдво. Свята нагадують йому про самотність і про те, що він ізгой. Тому одного разу Грінч вирішив зіпсувати всім свято та вкрасти усі подарунки.

"Поганий Санта" (2003)
У комедії для дорослих йдеться про незвичайного Санта-Клауса Віллі. Він лиходій, який уже був за ґратами, бабій та алкоголік. Щороку чоловік разом зі своїм напарником грабує магазини. Втім, одна зустріч із маленьким хлопчиком перевернула життя поганого Санти та змусила Віллі стати на вірний шлях.


"Чарлі та шоколадна фабрика" (2005)
За сюжетом Чарлі Бакет – хлопчик, який щасливо, але дуже бідно живе у великій родині у старому домі. Напередодні Різдва він виграє "Золотий квиток" - перепустку на бажану шоколадну фабрику Віллі Вонкі. Разом з ним на фабрику вирушать ще чотири дитини — всі вони, як то кажуть у квитках, отримають довічний запас шоколаду після екскурсії, а один щасливчик навіть стане володарем особливого призу.


"Крампус" (2015)
У стрічці йдеться про сім'ю, яка посварилася напередодні свята. Маленький Макс через скандали дорослих знищує листа, який написав Санте. В результаті замість доброго чарівника в сім'ю прийшов Крампус — злий двійник.


"Любіть Куперів" (2015)
У комедії Шарлотта Купер мріє про ідеальну сімейну вечерю, де всі чотири покоління збираються за одним столом. Втім, ця зустріч стала веселою не всім.


"Лускунчик і чотири королівства" (2018)
Події фільму-казки засновані на відомій історії, але це оповідання з дещо іншого боку. На Різдвяні свята юна Клара готується разом з іншими отримати подарунки. Завдяки грі з протягнутими нитками, вона опиняється в іншому світі та послідовно відвідує три королівства. Тут дівчинці доведеться зустрітися із дивовижними персонажами, які зроблять її пригоди незабутніми. Проте щастя і безтурботність що неспроможні тривати вічно. Попереду героїня має ще одну країну, де все зовсім по-іншому.


"Хлопчик на ім'я Різдво" (2021)
Тітонька Рут навідується до своїх улюблених племінників, які нещодавно втратили матір, а їхнього батька терміново викликали на роботу. Жінка розповідає дітям історію про хлопчика Ніколаса, який вирушає на північ, щоб знайти свого тата Джоела, який поїхав на пошуки чарівного ельфійського села. На думку жінки, саме Ніколас, який потоваришував із упертим оленем та вірною мишкою, подарував людям перше свято.

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21