Призов розпочнеться від сьогодні, 23 лютого. Максимальний строк служби — 1 рік.
Резервісти оперативного резерву проходитимуть службу в тих військових частинах і за тим фахом, в яких вони проходили службу до цього та підписали контракт на проходження служби в оперативному резерві.
У командуванні уточнюють, що за призваними резервістами, згідно Закону України зберігатиметься робоче місце та середньомісячна заробітна плата.
ЯКІ ДІЇ РЕЗЕРВІСТІВ?
Відповідно до Наказу Президента України, резервісти оперативного резерву мають самостійно з’явитись у свої військові частини або ТЦК та СП, за телефонним дзвінком або ж отримавши повістку для явки у свій ТЦК.
Якщо резервіст з тих чи інших причин, передбачених Законом, не може бути призваним, йому необхідно особисто надати підтверджуючі документи. За неявку чи ігнорування виклику передбачено адміністративну або кримінальну відповідальність.
Пояснюється, що резервісти оперативного резерву — це військовослужбовці, які звільняються зі строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров’я придатні до служби у військовому резерві та відповідають встановленим вимогам проходження служби у військовому резерві, та набули певної військової облікової спеціальності.