logo
logo

Прощавай незалежна преса. Маріуполь купив канал ТВ-7. Що і за скільки отримають жителі міста?

26.12.2020, 13:33 НОВИНИ
Прощавай незалежна преса. Маріуполь купив канал ТВ-7. Що і за скільки отримають жителі міста?
Говорить і показує Блок мера Вадима Бойченка! На останній сесії депутати Блоку Вадима Бойченка і «Слуги народу» прийняли рішення про покупку маріупольського телеканалу ТВ-7.

Це питання детально розглядалося на депутатських комісіях. Депутати ОПЗЖ і «Сили людей» просили не поспішати з прийняттям рішення і наполягали на детальному вивченні питання. Адже мова йде про десятки мільйонів гривень. Витратити які в період пандемії і карантину - неприпустимо!

Вартість активів - 14 млн 300 тис. гривень, 8 мільйонів щорічно буде витрачатися на утримання і зарплату 36 працівників телеканалу. Разом з телеканалом купили і 12 поверх профілакторію «Здоров'я», в якому колись знаходилося ТВ-7.

Прощавай незалежна преса. Маріуполь купив канал ТВ-7. Що і за скільки отримають жителі міста? - фото 495

 

Доступу до нього немає, він у жахливому стані. Ще як мінімум 10 мільйонів гривень доведеться вкласти в ремонт, будівництво нових студій і дорогу прокладку оптоволокна. Разом, в 2021 році ми будемо споглядати в режимі 24/7 мера і депутатів від Блоку Вадима Бойченко за 30 мільйонів гривень! До слова на боротьбу з COVID-19 в новому році в Маріуполі виділено всього лише 49 мільйонів гривень. Це в період самого піку інфекції, коли хворіють і вмирають маріупольці!

Варто зазначити, що витрати на утримання та приведення в нормальний стан приміщення можуть бути значно вище! Будівля профілакторію «Здоров'я» багато років не опалюється. Підключати його до системи опалення спеціально для телеканалу ТВ-7 ніхто не буде. Отже, поверх буде опалюватися за рахунок електрообігрівачів. Витратити додаткові мільйони платників податків, тобто наші з вами гроші, доведеться і на відновлення роботи ліфта. Скільки в результаті обійдеться «нова іграшка» мера Вадима Бойченко маріупольському бюджету можна тільки здогадуватися ...

Виникає резонне питання - навіщо Вадиму Бойченко знадобилося викуповувати ТВ-7? Адже інші два маріупольських телеканали «Сигма» і МТВ безпосередньо афілійовані "Метінвесту", а отже і повністю їм керовані. Відповідь проста - це додаткова можливість маніпулювати громадською думкою, формуючи симпатії аудиторії. Це інструмент захисту і торгу.

Сьогодні в Україні абсолютно всі головні телеканали, як інформаційні, так і розважальні належать всього кільком великим монополістам. «Телевізійний бізнес» збитковий, але популярний серед олігархів, оскільки телебачення представляє для власника не економічний, а політичний інтерес. Такі інтереси переслідує і Вадим Бойченко зі своєю партією.

До рішення сесії ТВ-7 залишався єдиним телеканалом міста, який не залежав від грошей Ахметова і міг дозволити собі критику міської влади. З покупкою все це припиниться!

Депутати від Блоку Вадима Бойченко продовжують переконувати громаду в зворотному. Обіцяють, що ТВ-7 стане ефективним, муніципальним майданчиком для вирішення питань жителів, для тісного зв'язку влади з ними. Але дозвольте запитати, хто раніше їм заважав це робити на майданчиках «Сигма» і МТВ? На екран виходили тільки зручні питання і висвітлювалися зручні теми.

Що ж отримають маріупольці від покупки ТВ-7? Втричі більше політичної пропаганди про «добрі справи» мера і його партії. І це все! У городян навпаки відберуть право на отримання правдивої інформації. Саме мер зі своїми депутатами тепер буде диктувати редакції ТВ-7 кого треба любити, ненавидіти, а про кого просто забути. Тому, на цьому свобода телеслова в Маріуполі закінчилася.

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21