logo
logo

Сесії маріупольської міськради все більше нагадують гумористичний «Stand Up»

30.07.2021, 15:28 НОВИНИ
Сесії маріупольської міськради все більше нагадують гумористичний «Stand Up»
Головним гумористом, останнім часом, виступає депутат Максим Ткач. Виступи, правда, бувають як смішними, так і не дуже. Його гучні заяви та образи на адресу колег більше схожі на звичайний хайп, ніж на бажання «рубати правду-матку».

Хто ж такий Максим Миколайович Ткач і як його особиста біографія його характеризує?


Ткачу 38 років, він одружений, виховує сина і живе разом з тещею.

З 2014 року Максим не працює, а тому перебуває на утриманні у двох жінок. Про що, до речі, завжди заявляє з гордістю.


Хто не працює, той - їсть. Я не плачу податки, тому що - безробітний. В Моїй родині працює дружина », - заявив депутат в своєму зверненні до колеги по депутатському корпусу Катерині Сухомлинової.


Тоді, нагадаємо, в депутатському корпусі розгорівся скандал. Ткач нахамив колегам в робочому чаті, заявивши:


Ви розумні, от і платіть податки, а я зі своїм розумом - немає. Ну і хто з нас розумний?


До слова сказати, завдяки своєму розуму і хисту Ткач так і не здобув вищої освіти. Депутат все ще вчиться в МАУП на спеціальності «Управління персоналом». Правда, на сайті академії ми такої спеціальності не знайшли.

Сесії маріупольської міськради все більше нагадують гумористичний «Stand Up»_1Сесії маріупольської міськради все більше нагадують гумористичний «Stand Up»_2

Не знайшли у безробітного депутата ми і нерухомості, - логічно. Будинок оформлений на дружину, а квартира на тещу. Немає у нього і автомобіля, офіційно. Acura на якій пересувається Максим і Honda дружини взяті, мабуть, у друга, покататися.

Сесії маріупольської міськради все більше нагадують гумористичний «Stand Up» - фото 14930

 

Сім'я регулярно виїжджає на відпочинок за кордон, маючи загальний дохід близько 55 тисяч гривень на місяць. Саме стільки заробила дружина депутата - Ірина Ткач в 2020 році. Бізнес пов'язаний з продажем кави в кавових апаратах.

Правда, є і неприємний момент, дружина працює, а чоловік її, схоже, - б'є. Ось що нам вдалося розшукати: в 2015 році в поліцію надійшло ось таку заяву про сімейне насильство і нанесенні легких тілесних ушкоджень. Справа була внесена в ЕРДР:


ЄО № 2435 вiд 14.03.2015 - ЗАРЕЄСТРОВАНО В ЄРДР № 12015050790000733 дата: 14.03.2015 22:05:00 (введено 17.05.2017 18:02:47) Стаття КК ст.125 ч.1
За місцем мешкання по вул .________ б'е чоловік Ткач Максим Миколайович, 23.06.1983 р. н. На місце виклику направлено СОГ у ПОВНЕ складі. Перевірку проводити РВ, про прийнятя решение доповім додатково. Постраждалий (Потерпілий) ТКАЧ ІРИНА МИКОЛАЇВНА 09.10.1987

До слова сказати, гендерне приниження, судячи з усього, - улюблена тема депутата. Він раз у раз лається з колегами-жінками, а лідерів-чоловіків з інших фракцій обзиває то фригідними, то сивими, то бородатими жінками. Мабуть, позначається професійна деформація після роботи в партії Ляшко. Але про це пізніше.
Темне, а потім і просвітлене минуле Максима Ткача відомо багатьом в Маріуполі. Однак, наша інформація базується виключно на неперевіреною інформацією з власних джерел.


В юності Максим Ткач відбував покарання в колонії. Пізніше, торгував контрафактними дисками, в тому числі з порнографією. Не обійшла стороною Ткача і наркоторгівля. Нинішній правдолюб довгий час приторговував забороненими препаратами в Лівобережному районі. Причому, навіть прибуваючи в лоні однієї з неканонічних церков Маріуполя, простіше кажучи - секти.

Це, до речі, ще одна цікава сторінка біографії Максима. Ми знайшли цілий фільм про те, як шляхом маніпуляцій Максим Ткач "заманював" людей в цю релігійну організацію.

Коли «опіум для народу» перестав приносити прибуток, Ткач подався в політику. І почав відразу радикально, з Ляшка. Яким місцем він сподобався в партії нам не відомо, проте Максим зайняв посаду заступника голови обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка. Там він навіть отримував гроші, про що є свідчення в НАЗК.

Сесії маріупольської міськради все більше нагадують гумористичний «Stand Up»_6Сесії маріупольської міськради все більше нагадують гумористичний «Stand Up»_7Сесії маріупольської міськради все більше нагадують гумористичний «Stand Up»_8

Потім була партія «За Життя», за нею «ОП-ЗЖ», а тепер і затяте бажання змінити власника і заскочити в БВБ. Судячи з усього, ми ще не раз побачимо сольні виступи Ткача, особливо в період весняно-осіннього загострення і повного місяця. Дуже шкода, що наші депутати не проходять регулярну перевірку у нарколога і психіатра.

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21