Маріупольці можуть встановити рекорд вже в ці вихідні
Активних городян запрошують встановити рекорд України зі скандинавської ходьби. Як взяти участь?
15 червня, 15:48
НОВИНИ
Маріупольський гімнаст Радвілов став кращим в опорному стрибку на етапі Кубка світу
Кубок світу зі спортивної гімнастики проходив в хорватському Осієку.
14 червня, 14:10
НОВИНИ
У Маріуполі пройде незвичайний квест на самокатах
Змагання розпочнуться 13 червня о 12.00. Точка старту - "Вежа" (вул. Архітектора Нільсена, 34). Учасниками можуть стати маріупольці у віці від 16 років.
10 червня, 13:40
НОВИНИ
Легкоатлети Донецької області завоювали 5 нагород на чемпіонаті Європи
Спортсмени Донецької області отримали 5 медалей на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку
07 червня, 17:29
НОВИНИ
Маріупольців запрошують взяти участь у велогонці
«Маріупольська весняна сотка 2021» пройде 30 травня.
21 травня, 10:45
НОВИНИ
Паралімпієць з Маріуполя став чемпіоном Європи з плавання
Ярослав Семененко завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з інвалідністю.
18 травня, 11:24
НОВИНИ
Маріупольські кікбоксери вибороли перше командне місце
У місті пройшов чемпіонат Донецької області з кікбоксингу, в якому взяли участь понад 200 спортсменів.
14 травня, 10:39
НОВИНИ
Плоггінг-челендж. Маріупольці під час пробіжки зібрали понад 100 мішків сміття
У Маріуполі пройшла екологічна акція - городяни збирали сміття і поєднували це з бігом або спортивною ходьбою.
13 травня, 14:06
НОВИНИ
Юний спортсмен з Маріуполя завоював срібло на чемпіонаті України з греко-римської боротьби
Чемпіонат України з греко-римської боротьби U13 серед дітей до 13 років проходив в Києві 11-12 травня.
13 травня, 09:45
НОВИНИ
Маріупольські юні спортсмени зайняли призові місця на Всеукраїнських змаганнях з вітрильного спорту
Змагання "Кубок Азовського моря" проходили з 28 квітня по 2 травня в Бердянську.
09 травня, 13:30