Нагадаємо, 1 лютого капітан Маріупольського морського порту виніс розпорядження «Про заборону швартування суден до гідротехнічних споруд акваторії ТОВ« СРЗ »(причалів і котловану ДОКу). Робота підприємства і виконання зобов'язань перед клієнтами повністю блоковані, заявили в прес-службі заводу. Вони стверджують - таке рішення було прийнято під тиском СБУ.
Підприємство втратило багатомільйонні контракти і було змушено повністю зупинити роботу. З кінця лютого співробітники, а це 560 спеціалістів, отримують 2/3 зарплати і сидять вдома.
Керівництво заводу написало звернення до всіх державних органів, які можуть вплинути на ситуцию: президенту, прем'єру, міністру інфраструктури, Фонду держмайна, адміінстрацію морських портів, в тому числі на губернатора області та мера Маріуполя з проханням прийняти невідкладно заходи для розблокування роботи підприємства, скасувати розпорядження капітана і не допустити катастрофу і масове звільнення унікальних фахівців судноремонтників. 4 рази люди виходили на мітинги, але ніхто так і не прореагував на ситуацію.
9 березня працівники СРЗ були ознайомлені з наказом про початок процедури звільнення. Через три місяці вони будуть розраховані.