logo
logo

Такого потопу Маріуполь не бачив 30 років

09 червня, 11:35 НОВИНИ
Такого потопу Маріуполь не бачив 30 років
За інформацією синоптиків вчора, 8 червня, за 6 годин зливи випала півторамісячна норма опадів Маріуполя. У місті оголошено червоний рівень небезпеки.

Сьогодні в Маріуполі зібралася спецкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Фахівці відзвітували перед міським головою якої шкоди місту завдала стихія.

Такого потопу Маріуполь не бачив 30 років - фото 11283

 

Так, вчора через зливи вийшли з ладу 88 трансформаторних підстанцій, а це значить, що близько 6 тисяч абонентів залишилися без світла. Хронологія подій розвинулася так: спочатку з ладу через перенапряженія і підтоплення вийшли 30 підстанцій в Приморському районі і по 4 в Центральному та Кальміуському. О 18:30 через збільшення рівня води в Приморському районі була підтоплена ТП Порт. З ладу вийшли ще 50 підстанцій.

Ремонтники працювали всю ніч на даний момент незапітаннимі залишаються 52 підстанцій. 2 в Центральному районі і 50, що запитані від портової підстанції. Для того, щоб їх запустити потрібно дати комунікацій висохнути, розповіли представники ДТЕК. Орієнтовно запуск запланований на 15 годину.

Житловий фонд.

На даний момент обстежено 30% заявок. Решту обіцяють відпрацювати до кінця дня. Через відсутність електрики і залиття машинних відділень зупинилися 31 ліфт. В 20 багатоквартирних будинках затоплені підвали. У 8 вода до ранку сама пішла, ще 12 заявок в роботі. Також протекли дахи в 11 об'єктах освіти, 4 медустановах і 1 об'єкт культури. Збитки пов'язані з протіканням дахів в будинках будуть підраховані до вечора.

Парки.

У парку Гурова затоплена зона барбекю, значні підтоплення в Приморському парку. Впало 7 дерев. 4 аварійні ситуації вже ліквідовані. По трьох заявкам закінчується ліквідація. Це вулиці Зелінського, Волгодонська і Приморський парк.

Дощем в парках було намито 78 куб.м. грунту, а на міські дороги 198 куб.м. До його збирання приступили ще вчора. Задіяно 125 осіб і 14 одиниць техніки. На даний ммент прибрано 28 куб.м в Приморському парку, з перетину проспекту Будівельників і вул. Бахчиванджи - 50 куб.м., в місці перетину Приморського бульвару та ін. Металургів - 125 куб.м. Роботи ще ведуться на вулиці Чорноморській, площах Луніна і Свободи. Закінчити прибирання планують до 15-ї години.

Приватний сектор.

Найбільший удар стихії припав на будинки в Приморському і Центральному районі. Дощ затопив 100 домоволодінь. На даний момент в роботі ще 60 заявок. Задіяні всі аварійні та комунальні служби.

За інформацією аварійно-водолазної служби зливою був підтоплений підземний перехід в центрі міста. Критичною ситуація була на перетині вулиць Львівської та Красномаякської. Потоки води в низину лилися з усіх строн. Воду рятувальники відкачували 14 годин. У зоні ризику опинилися вулиця Карасевська в Центральному районі і Мар'їнська балка. Там довелося евакуювати трьох осіб. На ранок по Гавані-Слобідці відпрацьовано 11 заявок, 7 ще взяті в роботу. Поодинокі завякі в Левобережноі і Кальміуському районі відпрацьовані.

Дороги.

Найбільш гарячими точками стали вулиця Громової, площі Луніна і Кірова. Зливові колодязі дуже швидко замулились і почалося підтоплення. Також водою було змито асфаль з доріг. Роботи з укладання нового вже ведуться.

Транспорт.

З 13:45 було зупинено рух електротранспорту практично по всьому місту. У зв'язку з цьому посилили роботу автобусів. Близько 20-ї години рух було відновлено. Сьогодні транспорт працює в штатному режимі.

Звітувати про ситуацію в місті і ліквідації наслідків зливи чиновники планують щодня да стабілізації ситуації.

Останні
новини:
Програма святкування Дня молоді в Маріуполі
Сьогодні, 13:30
У Маріуполі оштрафували вантажівку з перегрузом у 100 тонн
Сьогодні, 12:20
Третій день поспіль Донеччина в лідерах по кількості нових випадків Covid-19
Сьогодні, 11:45
На Донеччині за добу сталося 6 пожеж
Сьогодні, 11:15

Інші новини:

Програма святкування Дня молоді в Маріуполі
Сьогодні, 13:30
У Маріуполі оштрафували вантажівку з перегрузом у 100 тонн
Сьогодні, 12:20
Третій день поспіль Донеччина в лідерах по кількості нових випадків Covid-19
Сьогодні, 11:45