logo
logo

У Маріуполі з'явиться новий мурал

22 квітня, 18:55 НОВИНИ
У Маріуполі з'явиться новий мурал
Багатоповерхівку в Маріуполі прикрасять яскравим муралом. Навколо його локації вже виникли суперечки.

Презентація ескізу відбулася онлайн 20 квітня.

Про це повідомили на сторінці Української академії лідерства.

Муралiсти розповіли, що ця робота буде нагадувати про важливість внутрішнього балансу в підтримці свого психічного здоров'я. Ми створили композицію, яка зображує вежу з каменів. На вершині вежі - головний метафоричний персонаж - людина. Вежа складається з різних елементів, які символізують внутрішні стани: сумні, веселі, процвітаючі, важкі емоційно. Для утримання такої вежі, необхідна абсолютна рівновага всіх елементів. Вежа разом з усіма її частинами є уособленням життя, адже всі складові нашого буття впливають на внутрішній емоційний і психічний стан, - розповіли художники Сергій та Віталій Гріх.

Також на зображенні можна побачити грецьку античну кераміку і морської маяк.

Також на зображенні можна побачити грецьку античну кераміку і морської маяк, що чітко прив'язує мурал до Маріуполя, його історії і традицій.

Однак, навколо локації Мура вже виникли суперечки.

Сьогодні розглядається кілька місць розміщення муралу. Це фасади будинків на вулиці Куїнджі, Миру і Луніна. Також ми розглядаємо варіант його розміщення на Лівобережжі. Так ми зможемо" посилити "пам'ятками район парку" Веселка ". Але варіанти, де можна розмістити мурал, ще розглядаються . Головне, щоб він знаходився на загальному огляді , - розповіла менеджер соціального розвитку Української академії лідерства Діана Новикова.


Жителі Приморського району вже написали звернення до міського голови Вадима Бойченка, з проханням розмістити мурал саме на проспекті Луніна. За їх словами, художники з самого початку розглядали цю локацію як найбільш прийнятну. Навіть сам проєкт презентовано саме на будинку за адресою пр. Луніна 11в.

Нашому району все ще не вистачає яскравих «магнітів», які б притягували жителів інших районів, а може, і міст. Такий визначною пам'яткою може стати новий мурал, який ідеально впишеться в філософію прибережної смуги і всього Приморського району в цілому. Вадим Сергійович, ми - жителі Приморського району - просимо вас допомогти у виборі локації для нового Мура саме на користь проспекту Луніна, - йдеться у зверненні.
У Маріуполі з'явиться новий мурал - фото 7919

 

Зараз в Приморському районі активно збирають підписи під цим зверненням.

 

Останні
новини:
В Україні хочуть збільшити терміни військової служби
Вчора, 16:04
У Маріуполі викрили наркоторговця: вилучили психотропи на 150 тисяч гривень
Вчора, 15:19
"Я маю мрію": у Маріуполі відкрилася виставка робіт людей з інвалідністю
Вчора, 14:30
logo
Під час робочої поїздки до Вінниці, Бойченко мимохідь отримав вчений ступінь
Вчора, 14:14
logo

Інші новини:

В Україні хочуть збільшити терміни військової служби
Вчора, 16:04
У Маріуполі викрили наркоторговця: вилучили психотропи на 150 тисяч гривень
Вчора, 15:19
"Я маю мрію": у Маріуполі відкрилася виставка робіт людей з інвалідністю
Вчора, 14:30
logo