logo
logo

Ваша думка нікому не цікава !!! У міському саду Метінвест має намір побудувати університет

Ваша думка нікому не цікава !!! У міському саду Метінвест має намір побудувати університет
Проект нового навчального закладу Метінвест Політеху презентували тихо, обраним жителям Маріуполя.

Раніше ми писали про те, що в лютому на сайті міської ради опублікували проект рішення, який планували винести на сесію. У документі мова йде про надання компанії Метінвест можливості побудувати на місці будівлі колишнього літнього кінотеатру на території Міського саду навчальний корпус. Ця ділянка землі була передана в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Технічний університет «Метінвест Політехніка» 19 жовтня 2020 року терміном на 10 років, до 2030 року. А трохи раніше, в липні 2020 року будову театру купило саме це ТОВ.

Ваша думка нікому не цікава !!! У міському саду Метінвест має намір побудувати університет - фото 5676

 

За клопотанням депутатів, питання було знято з минулої сесії і відправлене на додаткове обговорення.

І ось відбулася презентація нового університету. Але, як це вже стало звичним для Маріуполя, ні депутатів, які й ініціювали це обговорення, ні мешканців прилеглих до Горсаду будинків, не повідомили про це. Про презентацію повідомили мимохіть на сайті міської ради, зате в якості активу запросили лояльних до місцевої влади представників міста: керівників ОСББ, бабусь з КСН, депутатів від Блоку Вадима Бойченко і так званих представників молоді - вони ж члени виконкому. За фактом обговорення як такого і не сталося - присутні пораділи планами Метінвесту і звичайно їх схвалили.

Ваша думка нікому не цікава !!! У міському саду Метінвест має намір побудувати університет - фото 5681

 

Що в планах?

У планах у Метінвесту знести стару будівлю літнього кінотеатру, яка знаходиться збоку від центрального входу в парк і звести там футуристичну висотку - новий навчальний корпус для приватного університету. На даний момент прозвучали обіцянки, що парк це будівництво не зачепить. Хоча якщо врахувати, що це буде новий навчальний заклад з великою кількістю студентів, також там обіцяють побудувати найбільший конференц-зал, виникає питання, а де будуть паркуватися гості, викладачі, потенційні інвестори і самі студенти? Чи не перетвориться найстаріший парк міста з багатою історією в придаток до університету?

Ваша думка нікому не цікава !!! У міському саду Метінвест має намір побудувати університет - фото 5680

 

Також старожили відзначають, що під літнім кінотеатром знаходиться бомбосховище. Що буде з ним? Питання дуже актуальне в даний час.

Згідно з проектом, навчальний корпус буде в щільну підходить до дитячих атракціонів. Виникає питання, а чи не перешкодить галаслива дітвора і вид застарілих гойдалок сучасній будівлі? Не виключено, що їх взагалі знесуть в процесі будівництва, списавши все на зношеність. Де тоді розважати малюків молодим батькам Центрального і Приморського району, адже не у кожного є можливість ввечері доїхати до екстрим-парку?

Ваша думка нікому не цікава !!! У міському саду Метінвест має намір побудувати університет - фото 5678

 

Плани у Метінвесту на дану ділянку грандіозні. Однак зараз ця територія має цільове призначення. Будівлю можна переобладнати в виставковий комплекс, але ніяк не в навчальний заклад нового зразка. Але як швидко в Маріуполі змінюються рішення під потрібних людей ми це всі знаємо!

Ваша думка нікому не цікава !!! У міському саду Метінвест має намір побудувати університет - фото 5679

 

У багатьох маріупольців виникає резонне питання. Навіщо будувати навчальний заклад в міському саду? Невже, в місті мало недобудов, які б підійшли краще? Чи не можна розмістити університет в будівлі купленого за бюджетні гроші Гипромеза і здати його в оренду Метінвесту, поповнюючи тим самим бюджет міста? Але Маріуполь, як відомо, місто нестандартних рішень. А тому, може бути і таке, що історія з університетом чергова байка. А за фактом в Горсаду зведуть, наприклад, готель з прекрасним видом на море. Дивуватися мешканцям міста не вперше від гучних обіцянок і того, що за підсумком ми отримуємо.

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

Що буде із Приморською поліклінікою після реорганізації?
09 лютого, 16:45
У Маріуполі після запуску басейну "Нептун" затопило двори багатоповерхівок?
20 січня, 18:44
Замість гарячої води маріупольцям встановлять бойлери, але не всім
15.12.2021, 13:30