logo
logo

Юрій Бойко привітав українців з 30-річчям Незалежності

24.08.2021, 08:05 НОВИНИ
Юрій Бойко привітав українців з 30-річчям Незалежності
ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!

 

Вітаю вас з тридцятирічним ювілеєм української держави!

Тридцять років — це довгий історичний відрізок для будь-якої країни. Цей час дав усім нам неоціненний досвід. Розуміння, наскільки важливими є політична відповідальність і відданість національним інтересам. Наскільки принциповими є професіоналізм, системний підхід до управління державою. І водночас з’явилося усвідомлення небезпеки, яку несуть незалежності політичний авантюризм та егоїстичне прагнення до влади.

Сьогодні наша країна переживає складний період. Невирішені завдання і нові ризики створюють серйозну загрозу для української незалежності, розвитку нашої країни і добробуту українських громадян.

Мусимо знайти відповідь на виклики епідемії, щоб зберегти життя та здоров’я людей. Зміцнити систему охорони здоров’я та захистити від недолугих експериментів українську медицину і медиків.

Дуже важливо зберегти соціальну державу, як запоруку соціального миру та соціальної справедливості. Подолати бідність та гарантувати підвищення рівня життя. Підтримка українських сімей, встановлення гідних зарплат, пенсій, справедливих цін та тарифів повинні стати стратегічними пріоритетами для зміцнення незалежності української держави.

Ми маємо реалізувати антикризову програму, щоб відродити вітчизняну економіку, забезпечити нові робочі місця. Наше завдання — зупинити руйнування національного промислового потенціалу. Не допустити бездумного розпродажу українських земель, зберегти та примножити наші національні багатства. Створити сприятливі умови для реалізації підприємницької ініціативи людей, приходу інвестицій у перспективні галузі вітчизняної промисловості.

Нам необхідно захистити українську демократію, зупинити наступ на свободу слова. Важливо забезпечити реальний розподіл влади на законодавчу, виконавчу і судову. Тільки це дозволить назавжди усунути загрозу свавілля, беззаконня, авторитаризму, корупції та безвідповідальності, гарантувати справедливе та політично неупереджене судочинство.

Ми повинні відновити мир, територіальну цілісність та єдність українського народу. Для цього необхідно шукати можливості для діалогу, щоб забезпечити виконання Мінських угод та припинити конфлікт на Донбасі. Будувати зовнішню політику на принципах позаблоковості, як це передбачено Декларацією про державний суверенітет України.

Кожен з нас прагне бачити Україну мирною, квітучою та благополучною країною. Державою, яка визнає непорушну вищість загальнолюдських цінностей. Країною, яка знову стала рідним домом для всіх українських громадян, незалежно від їхнього расового і етнічного походження, мовних, культурних ознак або релігійних переконань. Це передбачає укріплення народовладдя, неухильне дотримання прав і свобод людини, шанобливе ставлення до Конституції та безумовне виконання її положень та норм. Утиски прав національних громад, позасудові покарання українських громадян неприпустимі!

Переконаний, що, об’єднавши зусилля, ми зможемо відповісти на виклики та вирішити нинішні проблеми, якими б складними вони зараз не здавалися.

У всіх нас спільна мета — зберегти країну і зміцнити незалежність!

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21