logo
logo

Знищення малого і мікробізнесу триває? Торгувати квітами в Маріуполі зможуть не всі, а тільки лише ті ...

Знищення малого і мікробізнесу триває? Торгувати квітами в Маріуполі зможуть не всі, а тільки лише ті ...
В цьому році в Маріуполі різко обмежили коло тих, хто буде продавати квіти 14 лютого і 8 березня. Місцеві виробники залишаться без роботи.

 

У Маріуполі розгорається квітковий скандал. Так, згідно новим правилам, в нашому місті встановили обмеження. Тепер продавати квіти на муніципальній землі зможуть лише ФОП і юрособи. Простим маріупольцям, які не ведуть підприємницьку діяльність, а займаються сезонною торгівлею квітами, місця в місті не знайшлося.

Як пише один з відомих маріупольських "квіткарів" Олександр Федоров у себе в Facebook,

Я знаю багато віруючих людей. Вони десятиліттями вирощують квіти. Вони цілий рік сидять в своїх теплицях, щоб виростити ці прекрасні подарунки .. Наші, місцеві квіти, а не привізні з далеких чудових країн. Ви кого топите панове чинуші ??


Зазвичай, такі квіткарі вкладають не тільки сили, а й кошти в закупівлю бульб, цибулин, добрив. Вони підтримують оптимальну температуру і вологість в теплицях, - все для того, щоб заробити копійку в свято. Але, при цьому, відкривати ФОП і ставати підприємцем - не хочуть. Багато хто займається вирощуванням квітів окрім основної роботи.

Люди готові платити одноразово, якусь адекватну суму, але заробітку 8 березня не вистачить, щоб сплатити податки за рік, - пояснює Олександр.


Зміна правил торгівлі в міській раді пояснюють претензією з боку якраз інших ФОПів. Проте їм в міській раді теж підклали "подаруночок" до свят, - дали два дні на подачу документів для торгівлі живими квітами.

Заяви можна подати до 30 січня. Термін розміщення на умовах укладання договорів про пайову участь в користуванні об'єктами благоустрою становить: 14 лютого - 3 календарних дні (з 12 лютого по 14 лютого); 8 березня - 5 календарних днів (з 5 березня по 9 березня), - повідомляють в прес-службі міськради.

За словами самих підприємців, в ЦНАПі вже завчасно повідомляють, що буде відмова.

Сьогодні вже 28.01. У ЦНАП людям не відмовляють в прийнятті заяви, але кажуть відразу, що вам буде відмовлено. Інформацію розмістили тільки зараз на сайті, а талони вже зі вчорашнього дня видавали. Для чого це все зроблено ?? Щоб залишилися тільки обрані торгувати ?? А людям як бути ?? ", - коментує в соцмережі житель Маріуполя.

Таке враження, що у нас в місті малий бізнес хочуть задавити і щоб окрім щирого кума, Грації і Дзеркального більше взагалі ніхто не працював. Ну не ідіоти при владі, - написала маріупольчанка.


Судячи з усього, торгувати в Маріуполі тепер можуть тільки ті, хто "ближче" до чиновників.

Останні
новини:
У Маріуполі змінили графік роботи громадського транспорту
28 лютого, 19:46
Два райони міста залишаються частково без світла та тепла
28 лютого, 14:52
У лютому маріупольцям не будут нараховувати оплату за комунальні послуги
28 лютого, 14:21
З Маріупольського району людей евакуйовують з-під обстрілів
28 лютого, 13:38

Інші новини:

Що буде із Приморською поліклінікою після реорганізації?
09 лютого, 16:45
У Маріуполі після запуску басейну "Нептун" затопило двори багатоповерхівок?
20 січня, 18:44
Замість гарячої води маріупольцям встановлять бойлери, але не всім
15.12.2021, 13:30